درباره ما

شرکت یکتا مبدل و تهویه آرتا

مدیران شرکت یکتا مبدل و تهویه آرتا فعاليت خود را در سال ۱۳۶۹ با همکاری با شرکتهای مهم و بنام در زمینه ساخت تجهیزات تهویه مطبوع آغاز نمودند. این فعالیتها ، پس از گذشت دو دهه و درسال 1388 با تاسیس شرکتی در شهرک صنعتی اشتهارد جهت طراحی و ساخت دستگاههای تهویه مطبوع و مبدلهای حرارتی ادامه یافت، سپس ضمن افزودن حيطه توليد به دامنه فعاليت ها، توانستند گامهای موثری را در خصوص توسعه كمي و كيفي فعاليت هاي خود بردارد. در این زمان شرکت یکتا مبدل و تهویه آرتا با تكيه بر دانش فني و سرمايه انساني و با تمركز بر بهبود مستمر و توسعه فناوري هاي ساخت و توليد، توانست در مدت زمانی كوتاه، سهمی بزرگ از بازار صنعت تهويه مطبوع كشور را به خود اختصاص دهد و به عنوان يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي توليد كننده تجهيزات تهويه مطبوع در ايران مطرح گردد.
هم اكنون این شرکت با کسب تجربه موفق در ارائه كالاهاي با كيفيت، خدمات پس از فروش گسترده و با پشتوانه فني و علمي ارزنده توانسته است موقعيت ويژه اي را در ميان رقباي داخلي و خارجي به خود اختصاص دهد و مصمم است تا با دستيابي به دانش و استاندارد هاي روز دنيا و گسترش زيرساخت هاي مرتبط، ضمن احترام به حقوق مشتريان كه سرمايه اصلي اين شركت است، گامهای موثری را درمسير توسعه صنعتي و صيانت از منابع ملي کشور عزیزمان ایران بردارد.
شرکت یکتا مبدل و تهویه آرتا اهداف زير را به عنوان خط مشي خود در راستای رسیدن به آن تبیین نموده و همواره در تمامی مراحل خود را پایبند به آنها می داند:
ارتقای مداوم عملكردها
افزايش رضايتمندي مشتريان و استفاده کنندگان
افزايش سطح كيفيت محصولات و خدمات
ارتقای سيستم مديريت كيفيت و زيست محيطی
استفاده صحيح و مناسب از منابع انرژي و مواد اوليه با کیفیت
ایجاد مدیریت موثر ایمنی و سلامت به منظور بهبود و افزایش سلامت جسمی و روانی کارکنان و پیشگیری از جراحت و بیماری در فعالیت ها با کنترل حوادث و عوامل زیان آور محیط کار
حذف، کاهش و کنترل پیامدهای نامطبوع زیست محیطی و پیشگری از آلودگی و تخریب محیط زیست از طریق اصلاح فرآیندها، خدمات و استفاده بهینه از منابع طبیعی انرژی
ارتقای فرهنگ و افزایش آگاهی های ایمنی، بهداشت و محیط زیست در کارکنان
ارتقای توانمندی کارکنان از طریق رشد آگاهی، آموزش، ظرفیت های یادگیری، انگیزه و کارتیمی
این شرکت در زمینه طراحی و تولید صنایع حرارتی و برودتی ،تهویه مطبوع ،حرارت مرکزی ، مبدل های حرارتی ، مخازن تحت فشار و صنایع نفت و گاز پتروشیمی و شیمیایی فعالیت دارد، این شرکت با اتکا به تجارب مدیران خود و با تاسیس این به شکل تکامل یافته که در زمینه تهویه مطبوع و حرارت مرکزی قادر به تولید می باشد و این شرکت سعی دارد که نیازهای مشتریان را بطور یکجا و فراگیر پاسخگو باشند.
ایده و مبنای تولیدات این شرکت مبتنی بر کیفیت و سخت کار بودن تولیدات و داشتن دسترسی های بهتر جهت سرویس و نگهداری و همچنین داشتن شکل و شمایل قابل قبول و زیبایی باشد.
ضمنا در صورت نیاز این شرکت قادر خواهد بود در بخش طراحی و انتخاب تجهیزات خدمات رایگان را ارائه داده و هزینه ها را کاهش دهد .
در خصوص نحوه تحویل کالاها در سراسر ایران ، مشتریان می توانتد به بهترین نحوه و بسته بندی های مناسب و با کمترین هزینه و بدون دغدغه سفارشات خود را تحویل بگیرند ، کلیه تجهیزات دارای گارانتی به مدت حداقل یک و حداکثر ۳ سال می باشد، همچنین امکان تست و تحویل سفارشات به بهترین نحوه در محل کارخانه این شرکت امکان پذیر می باشد..